تبلیغات
record20 - واكنش رییس جمهور به آگهی تبلیغاتی بین سریال «زیرهشت»
شنبه 16 مرداد 1389  11:28 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: admin

رئیس جمهور كه صبح امروز (شنبه) در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار و تجلیل از خانواده شهدای رسانه

شركت كرده بود، با نقبی به پیام‌های بازرگانی كه این روزها از شبكه‌های تلویزیونی پخش می‌شوند، بر اهمیت تبلیغات در تغییر و شكل‌دهی افكار عمومی تاكید كرد.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، محمود احمدی‌نژاد در نشست صبح امروز (16مرداد ماه) گفت: شب گذشته در تلویزیون آگهی‌ای در وسط سریال «زیرهشت» منتشر شد كه البته گویی حواس‌شان نبود؛ تبلیغ تلفن همراه بود و تبلیغ می‌كرد كه شما به كشورهای مختلف می‌روید می‌توانید با استفاده از این تلفن با داخل ارتباط برقرار كنید. وقتی كه اسم كشورهای آفریقایی و عربی را می‌گفت چهره‌ یك مرد سوار بر شتر و در بیابان را پخش می‌كرد ولی وقتی كه اسم كشورهای اروپایی را آورد، هواپیما و برج و این‌ها را پخش كرد. با زدن این مثال می‌خواستم بگویم كه چقدر آنها با تبلیغات سعی می‌كنند ذهنیت‌ها و افكار عمومی را شكل دهند.

رئیس جمهور همچنین در بخشی از سخنانش با بیان این‌كه بسیاری از شبكه‌های خارجی برای تاثیرگذاری بر ذهن ملت‌ها ایجاد شده‌است، گفت: ما باید از كار رسانه‌ای حداكثر استفاده را بكنیم؛ البته ما نمی‌توانیم خبر غیرواقعی را منتشر كنیم و از نظر اخلاقی نیز این حق را نداریم. ما در نقطه مقابل آنها قرار داریم. ما فكر می‌كنیم كه باید خبر درست باشد، امیدآفرین و امیدبخش باشد و به نفع ملت‌ها باشد و فكر می‌كنیم كه اگر انسان‌ها امیدوار باشند زودتر بساط ظلم جمع می‌شود و اگر مردم مایوس باشند كاری نمی‌توان كرد.

انتهای پیام

كد خبر: 8905-09413


منبع:
http://www.record20.com

   


نظرات()   

record20

LOvetarin : پرسپولیس