تبلیغات
record20 - برنامه‌های سحر ماه رمضان امسال با اجرای متفاوت تهیه می‌شود
شنبه 16 مرداد 1389  11:28 ق.ظ    ویرایش: - -
توسط: admin

سید عباسی گفت: برنامه سحر ماه رمضان تغییر نمی‌كند، اما در شكل اجرا سعی شده متفاوت از سال‌های قبل باشد.

سعید عباسی ـ تهیه‌كننده برنامه سحر شبكه یك سیما در ماه مبارك ـ در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به این كه برنامه‌های سحر خیلی انعطاف‌پذیر نیستند، اظهار كرد: خیلی آیتم‌هایی وجود دارد كه به دلیل سنتی بودن و حس نوستالژیكی كه دارند، قابل حذف یا تغییر نیستند.

وی افزود: اما در شكل اجرا تلاش شده به اندازه بضاعت و با توجه به زمان و امكانات محدودی كه داشتیم، تفاوت‌هایی صورت گیرد.

وی تصریح كرد: تغییر در شكل اجرا، به آن معنا كه ساختارشكنی شده باشد نیست، اما سعی كرده‌ایم كارهایی كه كمتر شده یا نشده است به آن‌ها بپردازیم.

این تهیه‌كننده برنامه‌های سحر سال‌های گذشته را روبه جلو توصیف كرد و گفت: حول و حوش 15 سال در تلویزیون كار مذهبی می‌كنم و در اكثر برنامه‌های سحر همكاری داشته‌ام.

وی ادامه داد: برنامه‌های سحر باید حس و حال سحر و حالات عبادی و عرفانی را منتقل كند و از بازخوردی كه از مخاطبان دیده‌ایم فكر می‌كنم در این سال‌ها این اتفاق افتاده است.

عباسی، برنامه‌های سحر را همان آیتم‌های سنتی شبكه دانست و گفت: برنامه امسال سحر نیز متشكل از دعای ابوحمزه ثمالی و دعای سحر است كه با اجراهای جدید ضبط شده است؛ هم‌چنین اذان‌هایی كه به تازگی در استان تهران ضبط شده و بحث‌های كارشناسی كه سعی شده از طیف وسیعی از علما استفاده شود و پخش نماز صبح به صورت زنده از حرم حضرت معصومه(س) از دیگر بخش‌های برنامه‌ی امسال است.منبع:
http://www.record20.com

   


نظرات()   

record20

LOvetarin : پرسپولیس